Sally agility

tillbaka till Sallys sida

Datum Klass Ort Domare Fel Plac Pinne SM CERT
190915 agility 3 Holmsund disk
190915 hopp 3 Holmsund disk
190915 hopp 3 Holmsund 0 3/17 PINNE CERT
190914 agility 3 Umeå disk
190914 agility 3 Umeå disk
190914 hopp 3 Umeå 0 3/24 PINNE CERT
190811 agility 3 Brunflo disk
190811 hopp 3 Brunflo disk
190810 agility 3 Brunflo 2/23 CERT
SEAgCH
190810 hopp 3 Brunflo 5 10/26
190804 agility 3 Kalix disk
190804 hopp 3 Kalix 0 7/24
190803 agility 3 Kalix 10 15/26
190803 hopp 3 Kalix disk
190802 agility 3 Kalix disk
190802 hopp 3 Kalix 10 14/27
190714 agility 3 Ale hundtränings hall disk
190713 agility 3 Ale hundtränings hall disk
190713 hopp3 Ale hundtränings hall disk
190713 hopp ökl Ale hundtränings hall disk
190628 agilitycup Skåneehallen disk
190628 hoppcup Skånehallen 5 44/107
9/6 hopp 3 Umeå BHK disk
9/6 hopp 3 Umeå BHK 10 16/30
8/6 agility 3 Umeå BHK disk
8/6 agility 3 Umeå BHK disk
18/5 hopp 3 Homsund BHK disk
18/5 hopp 3 Homsund BHK 0 4/23 PINNE
17/5 agility 3 Homsund BHK disk
17/5 agility 3 Homsund BHK disk
190331 hopp 3 Umeå BHK disk
190311 hopp 3 Umeå BHK disk
190330 agility 3 Umeå BHK disk
190330 agility 3 Umeå BHK 5.00 2/11 PINNE
190322 agility 3 Skellefteå BK 5.00 2/11 PINNE
190322 hopp 3 Skellefteå BK 3/13
190308 agility 3 Luleå Hundvänners Lokala KK 1/7 PINNE CERT
190308 agility 3 Luleå Hundvänners Lokala KK 5.00 2/6
190224 agility 3 Timrå BK Jörg Thenert disk
190224 agility 3 Timrå BK Tomas Berglund disk
190210 hopp3 Skellefteå BK Erica Svanered disk
190210 hopp3 Skellefteå BK Erica Svanered disk
190209 agility3 Skellefteå BK Erica Svanered 5.00 3/16 PINNE
190209 agility3 Skellefteå BK Erica Svanered 15.00 9/16
190209 agility3 Skellefteå BK Erica Svanered disk
181111 hopp3 SAgiK – Mitt Carina Brickman 18.86 18/27
181111 hopp3 SAgiK – Mitt Carina Brickman 4/27 PINNE
181111 hopp3 SAgiK – Mitt Carina Brickman disk
181110 agility3 SAgiK – Mitt Johan Mähler disk
181110 agility3 SAgiK – Mitt Johan Mähler 5 8/25
181110 agility3 SAgiK – Mitt Johan Mähler disk
180923 agility3 Piteå Michael Flanagan disk
180923 hopp3 Piteå Jenny Naarttijärvi 1/17 PINNE CERT
180922 agility3 Piteå Jenny Naarttijärvi 1/18 PINNE CERT
180922 hopp3 Piteå Jenny Naarttijärvi disk
180916 hopp3 Holmsund Johan Mähler 4/25 PINNE
180916 hopp3 Holmsund Michael Flanagan 5.00 8/24
180916 hopp3 Holmsund Michael Flanagan disk
180916 agility3 Holmsund Johan Mähler disk
180915 agility3 Umeå Amanda Sjölander disk
180915 hopp3 Umeå Amanda Sjölander 3/22 PINNE
180817 klubbtävling Umeå Klubbmästare!
180909 hopp3 Timrå Annelie Hermansson 5 6/27
180909 agility3 Timrå Annelie Hermansson disk
180908 hopp3 Timrå Annelie Hermansson disk
180908 agility3 Timrå Annelie Hermansson disk
180812 agility3 Brunflo BK Erica Svanered 5 7/21
180812 hopp3 Brunflo BK Marianne Fernström disk
180811 agility3 Brunflo BK Marianne Fernström disk
180811 hopp3 Brunflo BK Erica Svanered 13.68 13/21
180811 agility3 Brunflo BK Marianne Fernström disk
180624 agility3 Nutrolin arena Andreas Silfverberg disk
180624 hopp3 Nutrolin arena Bonnik Bertelsen disk
180623 agility2 Nutrolin arena Bonnik Bertelsen 0 1/18 PINNE
180623 hopp3 Nutrolin arena Andreas Silfverberg disk
180619 agility2 Umeå BHK Erica Svanered disk
180617 agility2 Strömsund BK Jörg Thenert disk
180617 hopp3 Strömsund BK Stina Bäck disk
180616 agility2 Strömsund BK Jörg Thenert disk
180616 hopp3 Strömsund BK Stina Bäck disk
180603 agility2 Umeå BHK Oliver Rasmusson disk
180603 hopp3 Umeå BHK Stina Bäck disk
180602 agility2 Umeå BHK Jörg Thenert 10 4/19
180602 hopp3 Umeå BHK Oliver Rasmusson disk
180506 hopp2 Kalix agility Timo Vertanen disk
180506 hopp2 Kalix agility Timo Vertanen 5 2/8
180506 hopp2 Kalix agility Timo Vertanen 0 1/17 PINNE
180505 agility2 Kalix agility Timo Vertanen disk
180505 agility2 Kalix agility Timo Vertanen disk
180505 agility2 Kalix agility Timo Vertanen disk
180415 hopp2 Timrå BK Stina Bäck 5 3/16
180415 hopp2 Timrå BK Stina Bäck 0 1/18 PINNE
180415 hopp2 Timrå BK Stina Bäck disk
180415 hopp2 Timrå BK Stina Bäck 0 4/18
180414 agility 2 Timrå BK Stina Bäck 7.21 4/15
180414 agility 2 Timrå BK Stina Bäck disk
180414 agility 2 Timrå BK Stina Bäck 0 4/20
180414 agility 2 Timrå BK Stina Bäck 0 3/20
170923 agility 2 Piteå BK Timo Vertanen disk
170923 hopp 2 Piteå BK Timo Vertanen 0 1/19 PINNE
170916 agility 2 Umeå BHK Jörg Thenert disk
170916 hopp 2 Umeå BHK Jörg Thenert disk
170903 agility 2 Skellefteå BK Anna Lundström disk
170903 agility 2 Skellefteå BK Anna Lundström disk
170903 hopp 2 Skellefteå BK Anna Lundström disk
170820 agility 2 Höganäs BK Lindhardt Anders  0 1/13 PINNE
170820 agility 2 Höganäs BK Petersson Roger disk
170820 hopp 2 Höganäs BK Marianne Fernström disk
170820 hopp 2 Höganäs BK Marianne Fernström disk
170813 agility 2 Sv Agilityklubben Malmö Jon Knutsson  10 7/21
170813 agility 2 Sv Agilityklubben Malmö Jon Knutsson  0 1/20 PINNE
170813 hopp 2 Sv Agilityklubben Malmö Bonnik Bertelsen disk
170813 hopp 2 Sv Agilityklubben Malmö Bonnik Bertelsen disk
170805 agility 2 Ystad BK Viktoria Lundh disk
170805 hopp 2 Ystad BK Jens Nilsson disk
170709 agility 2 Kalix agility Michael Flanagan disk
170709 hopp 2 Kalix agility Karlsson Tina disk
170708 agility 2 Kalix agility Karlsson Tina disk
170708 hopp 2 Kalix agility Michael Flanagan disk
170707 agility 1 Kalix agility Michael Flanagan  0 1/20 PINNE
170707 hopp 1 Kalix agility Karlsson Tina  0 1/16 PINNE
170704 agility öppenklass Umeå Jenny Naarttijärvi disk
170704 agility öppenklass Umeå Jenny Naarttijärvi disk
170620 HoM1 Umeå Jenny Naarttijärvi  0 1/17 PINNE
170620 AgM1 Umeå Jenny Naarttijärvi  10 6/17
170528 AgM1 Timrå Johan Mähler  10 11/24
170528 HoM1 Timrå Tina Karlsson disk
170527 AgM1 Timrå Veronica Bache  10 14/29
170527 HoM1 Timrå Emma Broberg disk
170526 AgM1 Timrå Marianne Fernström disk
170526 HoM1 Timrå Marianne Fernström disk
170525 AgM1 Timrå Tina karlsson disk
170525 HoM1 Timrå Tina Karlsson disk
170409 HoM1 Hundvis Erica Svanered  16.87  4/11
170409 HoM1 Hundvis Erica Svanered  0  1/11 PINNE
170408 AgM1 Hundvis Erica Svanered  0  2/12 PINNE
170408 AgM1 Hundvis Erica Svanered  0  1/12 PINNE
170212 HoM1 Skellefteå Michael Flanagan disk
170212 HoM1 Skellefteå Michael Flanagan 5 9/23
170211 AgM1 Skellefteå Michael Flanagan 5 5/22
170211 AgM1 Skellefteå Michael Flanagan 5 4/22
160828 HoM1 Strömsund Martin Thoren disk
160828 HoM1 Strömsund Lotta Näslund disk